Uwaga! Tylko produkty z dostępnością 24h wysyłamy przed świętami. Produkty wymagające sprowadzenia z hurtowni zostaną dostarczone po nowym roku. Wysyłka Pocztą Polską nie dotrze przed świętami. Ostatnie zamówienia wysyłamy 18 grudnia. Od wtorku, 19 grudnia aż do 12 stycznia 2018 magazyn sklepu będzie nieczynny.

Dostawa przed świętami - już są opóźnienia


Niestety już dziś zaczynamy odczuwać wzmożony ruch przedświąteczny. Dostawy z hurtowni również docierają do nas opóźnieniem, głównie dlatego, że firmy kurierskie nie są w stanie przerobić ogromnej ilości nadawanych paczek.
Proszę, więc zwrócić uwagę na dostępność zamawianego produktu, może się bowiem okazać, że nie zdołamy go sprowadzić.


Otrzymujemy też od klientów informacje o długim oczekiwaniu na listy polecone. Nasz sklep wysyła zamówienia listem poleconym firmowym, który według umowy z Pocztą Polską powinien być dostarczony do odbiorcy D+3 (czyli dzień nadania + 3 dodatkowe dni). Trzeba się też liczyć, że dane do śledzenia nie będą na bieżąco uzupełniane przez pracowników poczty. W chwili obecnej najpewniejszą dostawą jest kurier, ale i to może się wkrótce zmienić.

 

Pragnę przypomnieć, iż ostatnie zamówienia wysyłamy w poniedziałek, 18 grudnia. Dotyczy to zamówień opłaconych do tego dnia. Zamówienia opłacone po 18 grudnia będą wysłane dopiero po ponownym uruchomieniu sklepu, tj ok 12 stycznia 2018. Zamówienia złożone i opłacone tuż przed 18 grudnia z dostępnością produktów dłuższą niż 24h mogą być również  zrealizowane dopiero po nowy roku.

W razie wątpliwości proszę o kontakt mailowy, pod adresem bok@decomade.pl

Pozdrawiam

Ania