Uwaga! Tylko produkty z dostępnością 24h wysyłamy przed świętami. Produkty wymagające sprowadzenia z hurtowni zostaną dostarczone po nowym roku. Wysyłka Pocztą Polską nie dotrze przed świętami. Ostatnie zamówienia wysyłamy 18 grudnia. Od wtorku, 19 grudnia aż do 12 stycznia 2018 magazyn sklepu będzie nieczynny.

Wyprawka szkolna


Od kilku tygodni hurtownie uzupełniają zapasy artykułów szkolnych, wprowadzają nowości i promocje. Tysiące produktów, z których większość jest sezonowa i przeminie z chwilą gdy nasze pociechy na dobre zadomowią się w szkołach. Dlatego też zdecydowaliśmy się nie wprowadzać wszystkiego do naszej oferty, bo sklep decomade.pl ma inny profil, ale możemy pomóc tym z Was, który robią u nas zakupy i chcieliby uniknąć płacenia różnych kosztów wysyłki w różnych sklepach.

Mamy dostęp do największych hurtowni w Polsce, zarówno z książkami, podręcznikami jak również artykułami niezbędnymi do szkoły.

Jeśli szukasz plecaka, piórnika albo podręczników dla swojego dziecka - napisz do nas!

Wyślij maila na adres bok@decomade.pl wysyłając linki (ze strony innego sklepu, lub polskiego producenta) do produktów, które poszukujesz - najlepiej ze zdjęciem i nie ze strony zagranicznej.

W przypadku podręczników niezbędne informacje, to tytuł, autor, wydawnictwo i najlepiej kod kreskowy ISBN