Poradniki rękodzieło

Koraliki. 300 wskazówek, technik i tajników nawlekania koralików

Koraliki. 300 wskazówek, technik i tajników nawlekania koralików
ocena ocena ocena ocena ocena
Price: 2,11 EUR
Old price: 6,36 EUR
EAN: 9788376706306
product Description

Ta książka to niezbędne kompendium podstawowej wiedzy, skarbnica przydatnych rad. Mając ją na półce, poczujecie się tak, jakbyście w każdej chwili mogli wezwać na pomoc eksperta - znajdziecie tu bowiem odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości, z jakimi zmaga się początkujący adept sztuki przewlekania koralików.
Wybór odpowiednich narzędzi, sposoby nawlekania koralików na wybraną bazę, węzły wiązane na sznurach między koralikami, metody zaginania drutu, wykonywanie z koralików plecionki, techniki wykańczania projektów - czytelne instrukcje i schematy przeprowadzą was krok po kroku przez każdy etap pracy.
Książka zainspiruje także do zestawiania koralików nowoczesnych z koralikami typu vintage oraz do łączęnia gotowej biżuterii z zapięciami i biglami, a także przygotowywania własnych projektów.
Bez względu na to, czy wykorzystujecie w pracy duże koraliki szklane, kryształki lub maczki, czy używacie metalowych ozdób, wyrabiacie plecionki i czy swoją biżuterię nosicie wyłącznie sami, czy też przeznaczacie ją na sprzedaż, znajdziecie tutaj wszystko, co potrzeba, żeby ułatwić sobie pracę.

parameters
Podstawowe
Publishing language:polski
Author:Jean Power
Cover:paperback
Pages:160
Size:190 x 245 mm
Publication month:February
Publication year:2013
Published in:Poland
Comments
This product has no comments yet

Contact with the store