0
 
 
 

Kultury świata i podróże

Tales of Two Mountains Coloring book. Edycja autorska z autografem

Tales of Two Mountains Coloring book. Edycja autorska z autografem
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 42,90 PLN
Status: chwilowo niedostępny
Opis produktu

50 ręcznie rysowanych ilustracji inspirowanych mitami, legendami i fantastycznymi opowieściami z różnych starożytnych kultur europejskich. Opowieści o miłości i odwadze. Opowieści o zwykłym ludzie i szlachcie. Historie królów, królowych, księżniczek, bohaterów, bogów i bogiń przeszłości. Niektóre możesz już znać. Niektóre mogą być zupełnie nowe, a niektóre mogą Cię zaskoczyć.

UWAGA! Sprzedawane wydanie zostało podpisane przez autora i jest wydane w lepszej jakości, niż wesja dostępna na platformie Amazon. Wydanie autorskie ma grubszy papier środkowy oraz okładkę, lepszą jakość wydruku oraz jest większe. 

O Autorze:

Illustrator i Artysta Plastyk. Absolwent Olsztyńskiego Liceum Sztuk Plastycznych. Rodowity Warmianin. Poszukując swojego własnego stylu i miejsca na Ziemi wylądował w Wielkiej Brytanii, gdzie też dołączył tytuł asystenta na kierunku kreatywnego projektowania gier komputerowych do swojej kolekcji edukacyjnej. Na codzień zajmuje się projektami  graficznymi  2D i 3D itd. przy grach komputerowych, grach planszowych w telewizji czy i parkach rozrywki. Czując potrzebę indywidualnej i nieskrępowanej ekspresji artystycznej, rozpoczął pracę nad własnym projektem - książką do kolorowania dla dzieci i dorosłych opartą na legendach ludów słowiańskich i bałtyckich, uzupełnioną własnymi historiami. W międzyczasie, wraz z rodziną przeniósł się na Litwę.  Tam też ukończył wspomniany projekt książkowy kolorowanką Tales of Two Mountains Coloring book.

Parametry
Podstawowe
Język wydania:angielski
Autor:Artur M. Mirosz
Rodzaj okładki:kartonowa foliowana
Ilość stron:102
Format:210x297 mm
Kraj wydania:Polska
Nadruk:jednostronny
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem