0
 
 
 

Elfy, wróżki i anioły

Wyprawa do Słonecznej Krainy

Wyprawa do Słonecznej Krainy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,90 PLN
Producent: decomade.pl
EAN: 9788395553370
Status: dostępny 48 H
Opis produktu

Na kartach książki, którą masz w ręku , widnieją rysunki tworzone równolegle z projektem „Słonecznej Krainy” dla Domu Dziecka nr 16 w Warszawie, przeniknięte tą samą myślą i duchem. Wiodącym tematem  "wyprawy” jest poszukiwanie płynnych, organicznych linii i spiralnych kształtów, które zawsze mnie fascynowały i którym nie mogłam się oprzeć.  Jest bardzo prawdopodobne, że niektóre z grafik pojawią się za jakiś czas na ścianach Domu Dziecka w formie dużych malowideł - tak jak to zdarzyło się już z kilkoma rysunkami z mojej poprzedniej książki „Wieść Niesie po Lesie”. Twoje kolorowa pracę mogą być dla mnie cenną inspiracją:)

W środku znajdziesz 10 grafik wydrukowanych dwukrotnie: raz na białym papierze 160g i drugi raz na papierze ecru 150g. Całość przygotowana w formie bloku z możliwością wyrwania kartek. W śroku znajdziesz również ulotkę ze szczegółami dotyczacymi projektu "Słoneczna kraina' z linkiem do zrzutki na materiały plstyczne. 

Grafikę na front okładki została pokolorowania przez @monikakakum - jej praca została wybrana spoód innych, nadesłanych na konkurs zorganizowany przez decomade.pl

Parametry
Podstawowe
Język wydania:polsko - angielski
Autor:Anna Miarczyńska
Rodzaj okładki:miękka
Ilość stron:40
Format:220x220 mm
Miesiąc wydania:grudzień
Rok wydania:2023
Kraj wydania:Polska
Grubość papieru:Średnia
Nadruk:jednostronny
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych
Video
Review by Coloring Queen. Please support her chanel and blog: https://www.coloringqueen.net

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem